Video neobsahuje žádné triky, filtry opravdu padaly z výšky jeden metr na MDF desku, údery lžičkou byly opravdu silné… Nedoporučujeme toto zkoušet s jakýmikoliv jinými filtry.

 

První dil o fotografických filtrech B+W od Soni a Jana Karbusických.
Fotografické filtry B+W nabízí špičkovou profesionální kvalitu a staly se volbou fotografů na celém světě. Úspěch této značky je založen na kontrolované výstupní kvalitě, moderních technologiích a neustávajícím vývoji antireflexních a ochranných vrstev, které jsou kritickým parametrem zvláště v oblasti fotografie digitální. Zveme vás nyní na malou prohlídku výroby filtrů B+W, nahlédneme do historie i současnosti, a především vám v praktických zkouškách předvedeme, jak fungují nejnovější MRC nano vrstvy. Pro tuto zkoušku jsme neváhali s natáčením ukázek v bazénu, kde jsme zmáčeli fotografa, fotoaparát i filtry, a pak jsme ještě po filtrech malovali lihovou fixou. Budete účinností vrstev MRC nano určitě překvapeni stejně, jako my… Desetiminutovým pořadem vás provede profesionální fotografka Soňa Karbusická, která vás také pozve ke krátkému backstage klipu z oblasti kulinářské fotografie.

 

Druhý díl videa Jana Karbusického o filtrech B+W. Tentokrát se seznámíme s předsádkovými čočkami, změkčovacími filtry a hvězdičkovými filtry.