Prodloužená záruka se vztahuje zejména na uvolnění skla filtru, výrazné zvětšení vůle nebo naopak “kousnutí“ obroučky u otočných filtrů, vniknutí vlhkosti mezi skla filtrů Kaesemann, roztmelení (bubliny) u polarizačních filtrů, odloučení antireflexních vrstev a loupání povrchové úpravy filtru.

Obscura Group s.r.o. si vyhrazuje právo na posouzení každého reklamovaného filtru, případně na posouzení autorizovanou institucí.

Podmínkou záruky je kulatý hologram na krabičce s textem 10 LET ZÁRUKA (neplést s německým hologramem s registračním kódem).

Pro uplatnění záruky je třeba předložit kopii dokladu o nákupu a krabičku od filtru s vylepeným hologramem.
Hologram (s textem 10 let záruka) je rovněž označením oficiálně dovezených filtrů. Tím se také snažíme chránit zákazníky před zakoupením asijských kopií a napodobenin filtrů B+W, které se již objevily i na našem internetu. Plagiátoři si dali práci i s výrobou krabiček podobných originálu včetně hologramu. Liší se většinou hliníkovou objímkou a velmi nekvalitním sklem. Doporučujeme nakupovat filtry B+W pouze u prodejců uvedených v kontaktech, případně nás kontaktujte ohledně prověření zdroje.

hologram

Aktuální hologram filtrů z oficiální distribuce